Hrvatsko nuklearno društvo

Hrvatsko nuklearno društvo

I have never regarded nuclear radiation or nuclear power as anything other than a normal and inevitable part of the environment. Our prokaryotic forebears evolved on a planet-sized lump of fallout from a star-sized nuclear explosion, a supernova that synthesised the elements that go to make our planet and ourselves. <James Lovelock>

Obilježavanje 25 godina Hrvatskog Nuklearnog Društva

24-03-2017 Vijesti info_ib - avatar info_ib

       Pozivamo članove na svečanu sjednicu Hrvatskog nuklearnog društva (HND) povodom obilježavanja 25-godišnjice osnivanja društva. Na sjednici ćemo se podsjetiti na aktivnosti društva u proteklih 25 godina, podijeliti priznanja zaslužnim članovima društva...

Više

Tribina "Nuclear Energy as Free CO2 Source"

06-03-2017 Tribine i predavanja INFO - avatar INFO

Hrvatsko Nuklearno Društvo Vas poziva na javnu tribinu pod naslovom:  „Nuclear Energy as Free CO2 Source“,   koja će se održati u četvrtak 16.03.2017. u 16:30 sati na Fakultetu elektrotehnike i računarstva, Unska...

Više

HND MMG je, u suradnji s Tehničkim muzejom, objavila brošuru o tehnologijama proizvodnje električne energije. Navedene su i (ukratko) opisane tehnologije sa svojim prednostima i nedostacima.

Brošura je namjenjena prventveno školskoj populaciji, ali jednostavnost i pristupačnost informacija čini je prikladnom za sve zainteresirane.

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Privitci:
Preuzmite ovu datoteku (Brosura_MMG_web.pdf)Brosura_MMG_web.pdf[ ]

Anketa

Nuklearna energija: zlo, spas ili?

Facebook Twitter

HND